SPUNLACE

29 December 2020by Kisbu Sosyal Medya

SPUNLACE


Hijyenik Koşullarda Üretim, Partikülsüz Özellik ve Esneklik

Yüksek ve yeni teknoloji üretim hattımız, 25 gr/m2’ den başlayıp 150 gr /m2 aralığında en olarak 320 cm’ e kadar üretim gerçekleştirmektedir. Üretim hattımızda, tabii ve sentetik farklı elyaf türlerinde hammadde kullanarak ürün elde etmekteyiz. Bu üründe birinci önceliğimiz, en hijyenik koşullarda üretim yapmaktır. Partikülsüz özellik, sıvı iticilik, sıvı emicilik, yumuşaklık, sertlik, esneklik, renk ve farklı enlerde kombinasyon müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapılabilmektedir. Desenlerimiz arasında, düz desen, petek desen, delikli desen ve baskılı olmak üzere 4 grup vardır.

Ebat: 320cm
Gramaj: 25 gr/m² – 150 gr /m²

Kullanım Alanları
Medikal Yara bandı, gazlı bez, bandaj, önlük, silme bezi üretiminde kullanılmaktadır.
Temizlik ve Silme Bezi Çeşitli yüzey ve emicilik özelliklerine sahip olarak temizlik ve silme bezi amaçlı kullanılır.
Endüstriyel Bezler Farklı sektörlerde endüstriyel bez amaçlı kullanılır. Yüksek emicilik, farklı yumuşaklık ve sertlikte ürün yapabiliriz.
Kozmetik Yüksek emicilik özelliği ve tüylenme yapmaması sayesinde, saç kurulama havlusu, ağda bezi, makyaj silme bezi olarak kullanılır. Tek kullanımlık özellikte olması nedeniyle hijyeniktir.
Hijyen İstenilen yumuşaklık, emicilik ve kalite standartlarında ıslak mendil üretiminde kullanılabilen Spunlace, makyaj temizleme mendillerinde yüzle temas sırasında en yumuşak ve hassas dokunuşu sağlarken, endüstriyel temizlikte ise leke bırakmayan özelliğiyle farklı yapılarda ve tuşelerde üretilebilir.

Kisbu Sosyal Medya

ISTANBUL
Alkent 2000 Mah. Hadımköy Yolu Cad. Demir La Vida Evleri B Blok No:149/1b Büyükçekmece/İstanbul
ISTANBUL
Alkent 2000 Mah. Hadımköy Yolu Cad. Demir La Vida Evleri B Blok No:149/1b Büyükçekmece/İstanbul

Kisbu Group 2021 | All Rights Reserved

Kisbu Group 2021 | All Rights Reserved